صحبت های منصور ابراهیم زاده پس از بازی امشب پرسپولیس و ذوب آهن

ابراهیم‌زاده:تمام‌مسیرها رامقابل‌‌پرسپولیس‌بستیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: تمام مسیرهای خطرناک پرسپولیس را بستیم.

 

 منصور ابراهیم‌زاده پس از تساوی بدون گل برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایطی که ما و پرسپولیس داشتیم بازی سختی بود به خصوص اینکه پرسپولیس همیشه در ورزشگاه آزادی خوب بازی می‌کند و حریفانشان را با اختلاف گل زیاد شکست می‌داد اما امروز تمام مسیرهای خطرناک پرسپولیس را بستیم و به جز دقایق آخر که علی کریمی خیلی خوب بازی کرد تیم ما منظم کار کرد.

 

 وی ادامه داد: امروز با خبر شدیم کارخانه ذوب‌آهن وارد بورس شده است و این خبر خوبی بود که به ما رسید و نویدبخش روزهای خوش در آینده است.

 

 سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد نیمکت‌نشینی شهاب گردان گفت: ما دو سه دروازه‌بان خوب داریم محمدباقر صادقی هم در سه بازی گلی نخورده است و به همین دلیل از او استفاده کردیم ضمن اینکه شهاب گردان نیز مصدومیتی جزیی داشت.

 

 ابراهیم‌زاده در مورد دیدار با استقلال گفت: استقلال بازیکنان بسیار خوبی دارد و حتی اگر برخی از آنان نباشد باز هم مشکلی ندارند زیرا نفرات جایگزین خوبی دارند ضمن اینکه ذوب‌آهن همیشه بیرون از خانه فوتبال را بهتر بازی کرده است مسابقه ما با این تیم در پلی آف آسیایی نیز جایگاه خودش را دارد.

 

 وی در مورد شیوه بازی تیم ذوب‌آهن گفت: امروز به دلیل حساسیت بازی شرایط سخت‌تر بود و ما تلاش می‌کردیم از جناح چپ خودمان بیشتر نفوذ کنیم و توپ‌ها را به کاسترو می‌رساندیم اما فشردگی و حساسیت بازی روی این شیوه بازی ما تأثیر می‌گذاشت.

 

/ 0 نظر / 12 بازدید